İade Şartları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

İade etmek amacıyla göndermiş olduğunuz ürünlerde eksiksiz olması gereken öğeler asağıdaki gibi olmalıdır:


Ürünün irsaliyeli faturası/fatura veya irsaliyesi(tüm nüshaları ile)

Hediye nitelikli ürünlerin de iade edilebilmesi için muhakkak faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.

7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu,ambalaji,mevcutsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

NOT: Bu öğelerden herhangi birinin eksik olması halinde ürünün iadesi kabul edilmemektedir.

Müşteri hizmetlerimize gelen ürünlerin iade koşullarına uygun teslim edilmesi halinde ürün bedelinin iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme konulacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın insiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 hafta içerisinde,havale ile yapılan ödemeler ise en geç 2 iş günü  içerisinde hesabınıza yansımaktadir.

NASIL İADE EDECEĞİM?

Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi bilgi@arslanzade.com.tr adresine mail atarak bildirmeniz gerekmektedir. Teknik departmanımız tarafindan iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen paketi tarafımıza gönderin. Onay bilgisi size telefon veya mail ile bildirilecektir.Teknik servisimize gelen ürünlerin iade kosullarına uygun ulaştırılması durumunda ürün bedellerinin iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme konulacaktır. Ürün iadesi durumunda, bütün şartlar ve koşullarda tüketici haklarınının belirtmiş olduğu kıstaslar esas alınır.

Teslimat sırasında tespit edilen hasarlı veya bozuk ürünlerin geri gönderimi sırasında teslimatı yapan kargo firması (anlaşmalı firma olduğu için) tercih edilmelidir. Başka kargo şirketleriyle gönderilen ürünlerin kargo ücretleri tamamen göndericiye aittir.