Menu
Sepetiniz

Lokumlar

Lokumlar

Lezzetli ve Kaliteli Lokumlar

Arslanzade lokumları; her zaman taze, kaliteli ve lezzetlidir. Ağızda dağılan yapısıyla kesinlikle damaklarınıza yapışan lokumlara benzemez. Lokumlarımızda her zaman birinci kalitede malzemeler kullanılır. Alanında uzman ustalarımız tarafından hazırlanan bu lokumları yeme de yanında yat! Ürünlerimiz günlük üretim olmakla birlikte içeriğinde de kesinlikle koruyucu ve katkı maddeleri bulunmaz. Buna rağmen lokumlar, buzdolabında sakladığınız takdirde uzun süre tazeliğini korur. Lezzetli olduğu kadar görselliği de zengin olan bu lokumlar içinizi ferahlatacak. Renk renk, çeşit çeşit, desen desen lokumlarımız sizlere adeta görsellikte de bir şölen sunacak. Sizler de taptaze, kaliteli ve lezzetli lokumlarımızdan tatmak ister misiniz?

Alüyyül-Ala Kanuni Sultan 440gr Alüyyül-Ala Kanuni Sultan 440gr
Yeni Çok Satanlar
Alüyyül-Ala Kanuni SultanGeçmişten günümüze gelen en özel lezzetlerden eşsiz bir lezzet şüphesiz lokumlardır. Türklere ait olan bu lezzet uzun bir öyküye sahiptir. Dünyanın bu lezzeti tanıması ile bu lezzete bağlanması çok hızlı olmuştur. Tarihten gelen bu lezzeti Edirne’de yaşatan ve farklı lezz..
100,00TL
Fındıklı Lokum 420gr Fındıklı Lokum 420gr
Yeni Çok Satanlar
Fındıklı LokumArslanzade Web Sayfasından Fındıklı Lokum Alabilirsiniz Fındıklı Lokum 420 gram ürünümüz kaliteli ve güvenilir ürünlerden hazırlamaktayız. Nişastadan şekere kadar bütün malzemeler taze olarak kullanmaktayız. Geçmişten gelen tecrübemiz ve ustalarımız..
50,00TL
Fıstıklı Çifte Kavrulmuş Lokum 420 gr Fıstıklı Çifte Kavrulmuş Lokum 420 gr
Yeni Çok Satanlar
Fıstıklı Çifte Kavrulmuş LokumBir Osmanlı tatlısı olan lokum günümüzde de popülerliğini korumaktadır. Ülkemiz insanının damak tadına uygunluğu nedeniyle her eve giren tatlılardan biridir. Özellikle bayramlarda gelen misafirlere lokum sunmak yaygın bir gelenektir. Hediye olarak da verebileceğiniz..
100,00TL
Güllü Lokum 420gr Güllü Lokum 420gr
Yeni Çok Satanlar
Lezzetli ve Faydalı Güllü LokumTürk mutfağı dendiği zaman dünyaca ünlü lezzetimiz lokumdur. Çok farklı malzemeler ile yapılabilen lokum çeşitleri içerisinde güllü lokum hem rengi hem de lezzeti ile dikkati üzerine çekmektedir. Gül doğada yer alan muhteşem bir güzelliktir. Damakta bıraktığı tadı ..
40,00TL
Sade Lokum 420gr Sade Lokum 420gr
Yeni Çok Satanlar
GELENEKSEL, VAZGEÇİLMEZYumuşak kıvamlı, ağızlarda dağılan, doğal, geleneksel bu tat vazgeçilmezlerden... Lezzetli Bir İkram: Sade Lokum 420grLokum, kültürümüzde ve tarihimizde yer alan önemli bir lezzettir. Ne zaman bulunduğu bilinmemek ile birlikte 15. Yüzyıldan itibaren Türk mutfağında yapılmay..
40,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)