Menu
Sepetiniz

Kallavi

Kallavi

Bazı lezzetler anlatılmaz ve lezzetine bakılması gerekir. Kallavi kurabiyesi de bu lezzetlerden birisi olmuştur. Antep fıstığının, safran ile özel birleşimi farklı ve muhteşem bir tat ortaya çıkarmıştır. Son zamanlarda bu tat için oldukça başarılı üretim yapan firmamız kallavi 100 Gram ürününü piyasaya çıkarmıştır. Oldukça özel bir lezzet olan bu ürünü sizler de firmamızdan temin edebilirsiniz.

Yapım aşaması oldukça farklı olan bu lezzet, firmamızda yer alan ustalar tarafından özenle yapılmaktadır. Tamamen sağlıklı ve doğal olarak yapılan bu ürünleri her zaman alabilir ve evleriniz de saklayabilirsiniz. Edirne balı ile yapılan ve içinde yağ, un ve tuz bulunmayan bir lezzettir.

Acı badem Kurabiyesi 100gr Acı badem Kurabiyesi 100gr
Yeni Çok Satanlar
Acı Badem Kurabiyesi 100 Gram Ülkemizde kurabiye kültürü oldukça gelişmiştir. Bu anlamda kurabiye seven birçok kişi de bulunmaktadır. Kurabiyeler arasında bir kurabiye türü var ki çok faydalıdır. İnsanlar arzularına göre Acı Badem Kurabiyesi 100 Gram miktarda günlük olarak tüketebilirler. Fay..
35,00TL
Kallavi 100gr Kallavi 100gr
Yeni Çok Satanlar
Kallavi 100 GramBazı lezzetler anlatılmaz ve lezzetine bakılması gerekir. Kallavi kurabiyesi de bu lezzetlerden birisi olmuştur. Antep fıstığının, safran ile özel birleşimi farklı ve muhteşem bir tat ortaya çıkarmıştır. Son zamanlarda bu tat için oldukça başarılı üretim yapan firmamız kallavi 100..
35,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)